LETNI SEZON T-MOBILE LIGA AKADEMICKA LEAGUE OF LEGENDS

PEACE. LOVE. ESPORT!

SEZON LETNI T-MOBILE LIGA AKADEMICKA LEAGUE OF LEGENDS

PEACE. LOVE. ESPORT!

PARTNER TYTULARNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
LATAMY RAZEM

PARTNERZY

FAZA GRUPOWA

Grupa A Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Aghresorzy [AGH] 3 1 0 2 5 4-2
Inżynierzy [PWR] 2 1 0 1 4 3-1
Magowie [PŚ] 3 1 1 1 4 3-3
Bachusiki [UZ] 2 0 2 0 0 0-4

Grupa B Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Duchy Puszczy [PB] 3 2 0 1 7 5-1
Krasnoludy [UEKat] 3 1 1 1 4 3-3
Wataha [WAT] 2 1 1 0 3 2-2
Koziołki [UAM] 2 0 2 0 0 0-4
Grupa C Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Lwy [PG] 2 2 0 0 6 4-0
Morsy [UG] 3 2 1 0 6 4-2
Pyry [PP] 3 1 2 0 3 2-4
Rysie [UR] 2 0 2 0 0 0-4
Grupa D Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Cerbery [WSPIA] 3 1 0 2 5 4-2
Zjawy [PRZ] 2 1 0 1 4 3-1
Wikingowie [ZUT] 3 1 2 0 3 2-4
Byki [UEK] 2 0 1 1 1 1-3

FAZA GRUPOWA

Grupa A Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Aghresorzy [AGH] 3 1 0 2 5 4-2
Inżynierzy [PWR] 2 1 0 1 4 3-1
Magowie [PŚ] 3 1 1 1 4 3-3
Bachusiki [UZ] 2 0 2 0 0 0-4

Grupa B Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Duchy Puszczy [PB] 3 2 0 1 7 5-1
Krasnoludy [UEKat] 3 1 1 1 4 3-3
Wataha [WAT] 2 1 1 0 3 2-2
Koziołki [UAM] 2 0 2 0 0 0-4
Grupa C Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Lwy [PG] 2 2 0 0 6 4-0
Morsy [UG] 3 2 1 0 6 4-2
Pyry [PP] 3 1 2 0 3 2-4
Rysie [UR] 2 0 2 0 0 0-4
Grupa D Mecze Wygrane Przegrane Remis Punkty Bilans
Cerbery [WSPIA] 3 1 0 2 5 4-2
Zjawy [PRZ] 2 1 0 1 4 3-1
Wikingowie [ZUT] 3 1 2 0 3 2-4
Byki [UEK] 2 0 1 1 1 1-3

NADCHODZĄCE MECZE

poniedziałek, 29 Kwiecień
wtorek, 30 Kwiecień
19:00 0 - 0
20:45 0 - 0

Użyj kodu „OMENbyHP”

i zgarnij 20% rabatu!

Użyj kodu „OMENbyHP”

i zgarnij 20% rabatu!

RANKING

Drużyna Mecze Wygrane Punkty Bilans
Duchy Puszczy [PB] 3 2 7 5-1
Morsy [UG] 3 2 6 4-2
Lwy [PG] 2 2 6 4-0
Aghresorzy [AGH] 3 1 5 4-2
Cerbery [WSPIA] 3 1 5 4-2
Inżynierzy [PWR] 2 1 4 3-1
Magowie [PŚ] 3 1 4 3-3
Krasnoludy [UEKat] 3 1 4 3-3
Zjawy [PRZ] 2 1 4 3-1
Pyry [PP] 3 1 3 2-4
Wataha [WAT] 2 1 3 2-2
Wikingowie [ZUT] 3 1 3 2-4
Byki [UEK] 2 0 1 1-3
Bachusiki [UZ] 2 0 0 0-4
Koziołki [UAM] 2 0 0 0-4
Rysie [UR] 2 0 0 0-4

DRUŻYNY

POPRZEDNIE SEZONY

ZWYCIĘZCY S#1:

INŻYNIERZY [PWR]

ZWYCIĘZCY S#2:

LWY [POLITECHNIKA GDAŃSKA]

ZWYCIĘZCY S#3:

INŻYNIERZY [POLITECHNIKA WROCŁAWSKA]

Copyright 2018 Ligaadakemicka.pl. All rights reserved.

Copyright 2018 Ligaadakemicka.pl. All rights reserved.